Nasz zespół

Gabinet masażu i terapii dziecka Mokika w Czarnym Dunajcu, Podhale

O nas. Gabinet Masażu i Terapii Dziecka Mokika Masaż Mokika

Monika Miśkowiec

Od 2020 roku właścicielka MOKIKA Centrum Masażu i Terapii Dziecka

Własną działalność rozpoczęła w 2016 roku, poprzez świadczenie usług mobilnych, jako terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz terapeuta funkcji poznawczych dla dzieci potrzebujących wsparcia i rozwoju. Jako oligofrenopedagog, surdopedagog, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej oraz instruktor masażu Shantala, bardzo aktywnie wspomaga rozwój swoich podopiecznych. Między innymi rozbudza ciekawość świata, wspomaga najmłodszych w budowaniu prawidłowego systemu językowego, rozwija zdolności manualne, dba o prawidłowy odbiór i przetwarzanie sygnałów dźwiękowych poprzez ćwiczenia słuchowe. Bardzo ceni sobie pracę z dziećmi, to one swoim optymizmem i naturalnością dodają jej skrzydeł do dalszego rozwoju. Jednak jej największą pasją zawsze był masaż zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Zamiłowanie to przerodziła się w drugi zawód.

Aby móc połączyć obydwie pasje (masaż i pracę z dzieckiem) podjęła decyzje o zmianie sposobu pracy z działalności mobilnej na gabinet stacjonarny. Dzięki ogromnej determinacji i pomocy cudownych ludzi powstało piękne miejsce, pełne ciepła i miłych ludzi, chętnych zawsze pomóc – MOKIKA Centrum Masażu i Terapii Dziecka.
To tu swoją troską i dużym doświadczeniem w dziedzinie masażu pomaga dzieciom, które potrzebują dodatkowego wsparcia w swoim rozwoju.

Można o niej powiedzieć: niezwykle ambitna, wytrwała i kreatywna kobieta. Ciągle głodna wiedzy, nielubiąca stagnacji. Chętnie odkrywa nowe drogi, techniki, sposoby pracy, nie boi się zmiany. Pomimo wszelakich trudności, dzielnie stawia czoła nowym problemom.

O nas. Gabinet Masażu i Terapii Dziecka Mokika Masaż Mokika

Paweł Miśkowiec

Masażysta, recepcjonista

Zakochany w masażu po uszy. Jego pierwsze, i to całkiem udane, próby masażu miały miejsce, kiedy był jeszcze uczniem gimnazjum. To wtedy narodziła się jego ogromna pasja do pracy z ludzkim ciałem. W wieku niespełna 18 lat uzyskał kwalifikacje do pracy w zawodzie masażysty. Miłośnik masażu klasycznego oraz masażu tkanek głębokich – tak, to ten mocny masaż – to dzięki niemu nasze ramiona i ręce mają siłę do codziennej pracy w gabinecie masażu.

Na co dzień trzyma rękę na pulsie, pilnuje rozliczeń, umów i faktur, dbając o to, aby wszystkie płatności realizowane były w ustalonym czasie. Radzi sobie z tym śpiewająco, a to zapewne dlatego, że wśród jego mocnych stron dominują: uczynność, ogromna chęć do nauki, szukanie nowych rozwiązań, analityczność i kreatywność. Uwielbia analizować różne punkty widzenia i o nich rozmawiać. Doskonale radzi sobie z obsługą klienta, pomagając umówić się na wizytę poprzez media społecznościowe.

Poza tym jest szczery, otwarty i uśmiechnięty, prawdziwa dusz towarzystwa. Zawsze wprowadza pozytywną energię. Człowiek w jego towarzystwie jest po prostu sobą. Pozytywnie zakręcony w tematyce gier fantasy, jest również Mistrzem papierowych gier RPG.

O nas. Gabinet Masażu i Terapii Dziecka Mokika Masaż Mokika

Monika Walkosz-Kleta

Pedagog Specjalny, Terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych

Monika, ach Monika, kobieta wielu talentów, zawsze pełna pasji i radości życia.
W centrum Mokika przede wszystkim dba o prawidłowy rozwój społeczny naszych podopiecznych. Jako terapeutka Treningu Umiejętności Społecznych, rozwija w młodych ludziach pewność siebie, kreatywność uczy zachowań asertywnych, wskazuje drogi rozwiązywania konfliktów, dbanie o swoje prawa i emocje. Jako pedagog specjalny, surdopedagog rozwija zaburzone funkcje poznawcze poprzez stymulacje zmysłu wzroku, słuchu, czucia, pamięci. Korygowanie i rozwijanie zdolności matematycznych nie sprawia jej żadnego problemu, a dzieci wręcz uwielbiają zajęcia z wykorzystaniem klocków Numicon – tu dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie nie są już dużym problemem.

Kilkunastoletnia praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną bardzo mocno ukierunkowała ja na poszukiwanie najlepszych dróg terapii dostosowanych pod możliwości każdego dziecka, a komunikacja nawet ta alternatywna nie sprawia jej żadnego problemu. Na pierwszym miejscu stawia dziecko i jego dobro.
Jest absolwentką studiów o kierunku pedagogika specjalna o specjalności Oligofrenopedagogika i Terapia Pedagogiczna oraz Rehabilitacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ukończyła studia podyplomowe o kierunku Surdopedagogika. Stale poszerza swój warsztat pracy biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek, festiwali muzycznych i spotkań w gronie przyjaciół.

Jej głównym celem zawodowym i pasją jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez zajęcia terapeutyczne.

  • Najlepiej czuje się w:
  • Język migowy- poziom B1
  • Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne
  • Terapia ręki- wspomaganie pisania i umiejętności motorycznych
  • Trening Umiejętności Społecznych TUS- zajęcia grupowe
  • Terapia- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Nasz zespół Masaż Mokika

Anna Kucharska

Fizjoterapeutka, masażystka

Ania z zawodu fizjoterapeutka, z miłości masażystka. Drobna, niepozorna i to może cię zmylić! Specjalistka w mocnym, głębokim masażu sportowym oraz masażu tkanek głębokich. Uuuu jej dotyk daje moc. Jak sama o sobie mówi jej pasją i konikiem jest masaż antycellulitowy, dzięki któremu pośladki i uda naszych pań stają się jędrne i smukłe. Jednak to tylko niewielki skrawek jej umiejętności.

Kobieta pełna pasji i chęci do nauki. Wytrwała, dążąca do osiągnięcia zamierzonego celu. Z uśmiechem na twarzy, pogodą ducha oddaje się swojej pracy. Cały czas poszerza swoje zdolności i umiejętności. Praca z dziećmi to talent, który odkrywa na nowo. Jest ogromnym wsparciem w pracy terapeutycznej, diagnozuje wady postawy, koryguje słabe mięśnie brzuszków, prostuje koślawe kolanka i stopy. Ma to ogromne znaczenie w terapii pedagogicznej jak i logopedycznej. Wspiera naszych podopiecznych  masażem NeuroTaktylnym.

Prywatnie mama dwóch cudownych chłopaków. Odpoczywa przy kominku z książką w ręku. Kryminały i fantasy to jej świat, a Sarah J. Mass „Szklany tron”, „Dwory” i „Księżycowe miasto” to ulubione pozycje w domowej biblioteczce.