Masaż DELIKATNY - Gentle

Gabinet masażu Mokika w Czarnym Dunajcu, Podhale

Masaż GENTLE (delikatny) Masaż Mokika

Potrzebujesz ukojenia i wyciszenia po ciężkim dniu lub długotrwałym stresie?

Cierpisz na bezsenność lub brak energii i zmęczenie?

To jest coś dla Ciebie.

Masaż DELIKATNY - Gentle

Delikatny terapeutyczny masaż mający na celu ukojenie, wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan pełnego relaksu i harmonii. Wpływa na poprawę skóry, dotlenienie i ukrwienie. Redukuje napięcie mięśniowo – nerwowe, przyśpiesza przemianę materii. Uaktywnia przepływ krwi i limfy, pomagając szybciej usunąć toksyny z organizmu i wzmocnić odporność.

Pozwala uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.
Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów dnia codziennego. Pozwala w pełni się rozluźnić i odzyskać spokój wewnętrzny. 

Masaż GENTLE (delikatny) Masaż Mokika
Masaż GENTLE (delikatny) Masaż Mokika

Jeżeli czujesz się chronicznie zmęczony, brak ci energii, borykasz się z bezsennością, nadmiernym zmęczeniem i długotrwałym stresem, nasi terapeuci wprowadzą cię w stan głębokiego rozluźnienia dzięki masażowi MOKIKA GENTLE. W zależności od twoich potrzeb zabiegowi poddane zostanie całe ciało albo wybrany przez ciebie jego fragment.

MOKIKA GENTLE bazuje na technikach masażu klasycznego. Seans rozpoczyna się delikatnym głaskaniem, podczas którego na całym ciele rozprowadzony zostanie aromatyczny olejek (dobierzemy go według indywidualnych predyspozycji). Następnie wolnymi kulistymi ruchami rozluźnimy poszczególne partie mięśni, uelastycznimy je podczas ugniatania i ponownie odprężymy techniką głaskania.
Zabieg wykonywany jest w przytulnej, odprężającej atmosferze, przepełnionej blaskiem świec i odpowiednio dobranych zapachów. Zabieg wykonywany jest w ciszy, a w tle słyszalna jest delikatna cicha muzyka.

W trakcie masażu oprócz olejków eterycznych wykorzystujemy również olej kokosowy, dla nawilżenia i ułatwienia masażu. Najczęściej wykorzystywane olejki eteryczne to mango, lawenda, jaśmin i pomarańcza. 

Ogólne wskazania do wykonania masażu

Ogólne przeciwwskazania do masażu